Про школу

Офіційне найменування: Лукнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Коропської селищної ради Чернігівської області

Рік заснування : 1880

Тип навчального закладу: Установа загальної середньої освіти

Населений пункт: с. Лукнів

Методична мета

Навчальна:

«Підвищення ефективності уроків шляхом впровадження інноваційних педагогічних технологій»

Виховна:

«Духовно-моральне виховання особистості»

Учнів  – 73

Матеріально-технічне забезпечення

Рік побудови приміщення закладу: 1932 рік.
Заклад розташовано у типовому приміщенні.
Проєктна потужність закладу: 140 місць.
Загальна площа всіх приміщень: 1050 м².
Опалення твердопаливне, функціонує котельня.
Водогін – є, водовідведення – є, наявність внутрішніх санвузлів- є.

Навчальні кабінети

Із 7 навчальних предметних кабінетів – 4 мають сучасне обладнання (кабінет інформатики, кабінети початкових класів).
У кабінеті інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій наявна комп’ютерна техніка -15.
Заклад забезпечено мультимедійні дошки, проектори, кількість 2/1.
Заклад підключено до мережі «Інтернет», швидкість – до 100 Мбіт/с, вид зв’язку – оптично-волоконний кабель, провайдер – «Lifecell».
У наявності є футбольне поле, волейбольний майданчик, ігровий майданчик. .
Забезпечено умови доступності для осіб з особливими освітніми потребами.

Організація підвозу

Учнів, які проживають за межею пішохідної доступності, забезпечено підвозом до місць навчання та додому сіл Райгородок, Жернівки, Вільне.
Вказати назву населеного пункту та кількість дітей, які підвозяться з цього пункту: Вільне – 2, Райгородок – 7.
Кількість населених пунктів, із яких здійснюється підвіз – 2.
Кількість транспортних одиниць, задіяних для підвозу учнів – шкільний автобус -1.

Організація харчування

Кількість учнів ЗЗСО, забезпечених різними видами харчування – 69 осіб (97%).
Кількість учнів ЗЗСО, забезпечених гарячим харчуванням – 69 осіб (97%).
Стан впровадження системи НАССР у закладі освіти – так.
У закладі наявна їдальня на 50 посадкових місць.

ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ
закріплена за навчальним закладом

Керуючись ст. 53 Конституції України ст.66, Законом України "Про освіту", ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 року № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів», наказу Міністерства освітим і науки України від 16.04.2018 року № 367, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.05.2018 року за №564/32016 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» (пункт 6 розділ І)», з метою забезпечення здобуття громадянами України повної загальної середньої освіти та підготовки дітей до навчання в школі, до території обслуговування Лукнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів закріплені села Лукнів, Райгородок, Жернівки, які входять до складу Лукнівського старостинського округу та с. Вільне Коропської селищної ради Чернігівської області.